slide afbeelding 1
slide afbeelding 2
slide afbeelding 3
slide afbeelding 4
slide afbeelding 5
slide afbeelding 6
slide thumbnail 1
slide thumbnail 2
slide thumbnail 3
slide thumbnail 4
slide thumbnail 5
slide thumbnail 6
Dr. Marco van Coevorden  logo

Dr. Marco van Coevorden

Hessenweg 192, De Bilt

8,9
110 reviews
Ontvang vrijblijvende prijsinformatie

Behandelingen

Selecteer de gewenste behandeling en bekijk direct bijbehorende reviews en voor- en nafoto’s. Ontdek de behandelgebieden die bij je gekozen behandeling horen, voor een helder beeld van de mogelijke te behalen resultaten.

Behandel aanbod:

Je kunt nu ook specifiek per behandelgebied foto’s en reviews bekijken. Dit is nieuw, daarom zie je misschien nog niet zoveel aanbod bij de specifieke behandelgebieden van jouw behandeling. Lees meer

Botox

8,8
geen voor- en nafoto's

Cryolipolyse

geen ervaringen geen voor- en nafoto's

Fillers

8,6
geen voor- en nafoto's

Laserontharen

geen ervaringen geen voor- en nafoto's
8,9
110 reviews
Bereikbaarheid
9
Klantvriendelijkheid
9
Het consultgesprek
9
Deskundigheid team
9
De behandeling
9
Persoonlijke service
9
Toon meer

Filter reviews van onze klanten

Behandeling
10
Beoordeeld: 2 weken geleden
€ 1.500

Dubbel en dwars de moeite waard!

Miradry (overmatig zweten)
Al geruime tijd had ik last van overmatig zweten. Hiervoor heb ik meermaals botox-behandelingen laten uitvoeren, maar deze zijn helaas tijdelijk van aard. Voor de lange termijn is de MiraDry-behandeling niet alleen effectiever, maar ook kosten-technisch verstandiger. Ik ben erg goed geholpen, ook met advies voor wat betreft het herstel. Dat viel alleszins mee. Sindsdien zweet ik niet tot nauwelijks. Kortom, ik ben zeer tevreden!
A
Anonieme gebruiker Behandeld op: mei 2025
10
Beoordeeld: 1 maand geleden

Miradry

Miradry (overmatig zweten)
Na een prettige intake heb ik op 2 mei de miradry behandeling gehad. Ik wist duidelijk wat er zou gebeuren, maar dit werd nog steeds stap voor stap uitgelegd. Erg fijn! Zelf ben ik enorm bang voor naalden. Ik heb hierin een hele fijne begeleiding gehad, waardoor ik op me gemak was. Van tevoren heb ik de adviezen tot me genomen en na de behandeling ook qua verzorging, koelen en pijnstillers. Het is nu een week geleden en ik heb geen zwellingen en of roodheid. Hier ben ik erg blij mee!
N
Nadette Behandeld op: mei 2025
9,8
Beoordeeld: 2 maanden geleden
€ 1.500

Miradry behandeling nodig? Marco van Coevorden bellen!

Miradry (overmatig zweten)
Ik heb de behandeling ondergaan en het viel zowel voor als na die tijd erg mee.
A
Arjan Behandeld op: maart 2025

Over Dr. Marco van Coevorden

Adresgegevens

Hessenweg 192, 3731 JN De Bilt

Toon telefoonnummer

Dr. Marco van Coevorden is dermatoloog en gespecialiseerd in de behandeling van overmatig zweten en in cosmetische behandelingen.

Voor Marco van Coevorden staat veiligheid en kwaliteit van zorg voorop. Zo wordt er uitsluitend met veilige ‘A-merken’ gewerkt, die hun kwaliteit en werkzaamheid in wetenschappelijk onderzoek uitvoerig hebben bewezen en beschikken over CE- en FDA-keurmerken. In de consulten wordt alle tijd genomen voor uw wensen en vragen en voor een eerlijk en persoonlijk advies.Zijn stijl kenmerkt zich door uitgekiende behandelingen die erop zijn gericht u eindelijk te verlossen van overmatig zweten en u een natuurlijke, jeugdigere en uitgeruste uitstraling te geven.

Ga naar de website

Vakmanschap en ervaring:

  • 110 reviews

  • 1 specialist

Openingstijden
Maandag
08:00 - 17:00
Dinsdag
08:00 - 17:00
Woensdag
08:00 - 17:00
Donderdag
08:00 - 17:00
Vrijdag
08:00 - 14:00
Zaterdag
Gesloten
Zondag
Gesloten

Nieuwsbrief

Ontvang het laatste nieuws, reviews en informatie over jouw behandeling.

Deze nieuwsbrief is afkomstig van KliniekErvaringen.nl en niet gebonden aan een specifieke kliniek

Vertel over jouw ervaring

Door jouw ervaring met een specialist of kliniek te delen, help je anderen een slimme keuze te maken. Bedankt daarvoor!

Je kunt het schrijven van een review op ieder moment onderbreken en later weer verder gaan.

Je bent er bijna!

Om je review te kunnen plaatsen, hebben we een bevestiging van je nodig. We hebben een link gestuurd naar waarmee je dit kunt doen.

Heb je niets ontvangen? Kijk dan eens in je ongewenste e-mail.