Aveline Ackermans-Swart
Plastisch chirurg | BIG-nummer: 89024177801
Over Aveline Ackermans-Swart
Sinds 1995 ben ik actief als plastisch chirurg en heb ik door de jaren heen ruime ervaring opgebouwd binnen de cosmetische chirurgie. In mijn loopbaan heb ik onder andere gewerkt in het Medisch Centrum Scheveningen, dat bekend werd door drs. Robert Schoemacher, en bij de Bergman Kliniek. Daarnaast heb ik zes jaar tegelijkertijd in twee ziekenhuizen gewerkt, namelijk in Capelle aan den IJssel en Spijkenisse. Vervolgens was ik zeventien jaar verbonden aan het Groene Hart Ziekenhuis in Gouda.
Sinds 2017 werk ik uitsluitend bij de VandenBroecke Kliniek. Hier kan ik mij volledig toeleggen op ooglidchirurgie, een specialisatie waarin precisie, ervaring en oog voor detail samenkomen. Het is prettig om te werken in een kliniek waar kwaliteit, vakmanschap en persoonlijke aandacht centraal staan.
In de loop van de jaren heb ik enorm veel kennis en ervaring opgedaan met ooglidcorrecties. Het is een vakgebied waarin ervaring een grote rol speelt. Iedere behandeling vraagt om een zorgvuldige afweging: welke aanpassingen passen het beste bij het gezicht van de patiënt? Hoeveel huid, en soms ook vet- of spierweefsel, kan veilig worden verwijderd om een natuurlijk en evenwichtig resultaat te bereiken? De aanpak verschilt vaak sterk tussen iemand van bijvoorbeeld 35 jaar en iemand van 65 jaar. Juist die variatie maakt het werk iedere keer opnieuw interessant en uitdagend.
Wat mij daarnaast veel voldoening geeft, is dat een ooglidcorrectie vaak een behandeling is waar mensen echt blij van worden. Voor mij draait het vak daarom niet alleen om de technische uitvoering, maar ook om goed luisteren en aandachtig kijken. Elk gezicht is uniek en verdient een persoonlijke benadering. Die combinatie van precisie, ervaring en persoonlijk contact maakt dit werk voor mij bijzonder waardevol.
Behandelingen door Aveline Ackermans-Swart
Behandel aanbod:
Je kunt nu ook specifiek per behandelgebied foto’s en reviews bekijken. Dit is nieuw, daarom zie je misschien nog niet zoveel aanbod bij de specifieke behandelgebieden van jouw behandeling. Lees meer >