
Christopher J. Brandt
Cosmetisch arts KNMG | BIG-nummer: 99916599801
Over Christopher J. Brandt
Christopher Brandt is gecertificeerd lid van de Nederlandse vereniging voor cosmetische geneeskunde (NVCG) en is sinds 2019 bevorderd tot medisch specialist cosmetisch arts KNMG. Om deze titel te behalen heeft hij na de studie geneeskunde (AMC) de opleiding cosmetische geneeskunde gedaan. Bij Blooming Plastische Chirurgie zal Christopher Brandt een injectable spreekuur houden. U kunt bij hem terecht voor advies over en behandelingen met Botox en fillers.
Botox wordt voornamelijk gebruikt voor het behandelen van de kraaienpootjes, voorhoofdslijnen en de fronsrimpels. Botox kan ook worden toegepast voor de behandeling van de ‘gummysmile’, rimpels op de neus (bunny lines) en het liften van hangende mondhoeken. Botox is daarnaast ook bewezen effectief bij het behandelen van migraine en hyperhidrose (overmatig zweten).
Bij Blooming werken we met tijdelijke fillers voor het behandelen van volumeverlies en huidverbetering in het gezicht of het lichaam. De meest gebruikte fillers zijn gemaakt van hyaluronzuur en variëren van structuur, zo is er voor iedere indicatie een passend product. Naast hyaluronzuurfillers wordt er ook gebruik gemaakt van collageen-stimulerende fillers zoals Radiesse.
Keurmerken
Behandelingen door Christopher J. Brandt
Behandel aanbod:
Je kunt nu ook specifiek per behandelgebied foto’s en reviews bekijken. Dit is nieuw, daarom zie je misschien nog niet zoveel aanbod bij de specifieke behandelgebieden van jouw behandeling. Lees meer >